Haber

En Çok Dinlenen Şarkılar ve Şarkıcılar

2022 yılında en çok dinlenen şarkılar ve şarkı sözleri listesi, Spotify verilerine göre hazırlanmıştır.

Şarkı sözü sitesi açtığınız zaman, trendleri takip etmeniz gerekiyor. Sadece sizin sevdiğiniz şarkı sözlerini paylaşmak ne yazık ki yeterli ziyaretçiyi sitenize çekmeyecektir. Sitemizin gelişimi için 2022 yılında en çok dinlenen şarkılar listesi ve yine aynı yıl, en çok dinlenen şarkıcılar listelerini sizler için araştırdık.

2022 yılında en çok dinlenenler listesini NTV’nin haberinden alıntılayarak, yanıltıcı bilgi vermekten uzak duruyoruz. Aşağıdaki listelerin içeriklerini NTV, Spotify sitesindeki verilere göre bizler için araştırmış.

Türkiye’de 2022 yılında en çok dinlenen şarkılar

1. KÖFNBi’ Tek Ben Anlarım
2. UZI – ARASAN DA
3. cakal – İmdat
4. UZI – PAPARAZZI
5. Güneş – Suçlarımdan Biri
6. Can Koç – Gökyüzünü Tutamam
7. MadrigalSeni Dert Etmeler
8. Ezhel – Nerdesin
9. Lvbel C5 – GELMEZSEN GELME
10. Sefo – Affettim

Listede yer alan şarkıların arasında olması gerektiğini düşündüğünüz şarkılar illa ki vardır. En azından benim var)) . Sizin 2022 yılında en çok dinlediğiniz şarkı hangisiydi? Yorum alanını kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Türkiye’de 2022 yılında en çok dinlenen şarkıcılar

1. UZI
2. cakal
3. Ezhel
4. Lvbel C5
5. Sefo
6. Sezen Aksu
7. Batuflex
8. Motive
9. Duman
10. Emir Can İğrek

2022 yılının en çok dinlenen şarkıcılar listesi de bu şekildedir. Size göre listede yer alması gereken başka kimler vardı? Yorum alanını kullanarak bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca, sitemizde paylaşılmamış şarkı sözleri için de bizi bilgilendirerek talep iletebilirsiniz.

5 / 5. Toplam oy : 2

Bu gönderiyi ilk oylayan olmak ister misin?


Yorum Bırak

2 yorum